Mediacje

Konflikty rodzinne, separacje, rozwody.

mediator warszawa

Jako mediator oferuję swoje usługi w zakresie rozwiązywania konfliktów pomiędzy dwiema lub więcej stronami. Mediacja to proces, w którym neutralna osoba (w tym przypadku – ja) pomaga stronom osiągnąć porozumienie poprzez kierowanie rozmowami i wspieranie obu stron w znalezieniu rozwiązania, które zadowoli wszystkich.

Specjalizuję się w rozwiązywaniu konfliktów rodzinnych, w tym separacjach, rozwodach, kwestiach opieki nad dziećmi oraz podziału majątku. Wykorzystuję różnorodne techniki mediacji, takie jak komunikacja bez przemocy, negocjacje, ułatwianie porozumienia oraz wypracowywanie win-win.

Posiadam doświadczenie w pracy z różnymi grupami ludzi i w różnych sytuacjach konfliktowych. Moją misją jest pomóc stronom znaleźć trwałe i satysfakcjonujące rozwiązanie, które pozwoli im poradzić sobie z trudnościami i kontynuować życie bez konfliktów.

Korzyści wynikające z mojej usługi mediacji to: oszczędność czasu i pieniędzy, brak konieczności udzielania zeznań przed sądem, zmniejszenie napięcia emocjonalnego, a przede wszystkim umożliwienie stronom uzgodnienia warunków rozwiązania konfliktu zgodnie z ich potrzebami. Tak przygotowaną ugodę zatwierdza sąd, a Ty, bez zbędnego wysiłku uzyskujesz wyrok identyczny z tym, który otrzymują inni po długim i wyczerpującym finansowo, psychicznie i emocjonalnie procesie.

Jeśli jesteś zainteresowany/a moimi usługami jako mediatora, zapraszam do kontaktu ze mną drogą mailową lub telefoniczną, a ja postaram się odpowiedzieć na wszelkie pytania i udzielić więcej informacji na temat moich usług oraz cennika.

Mediacje Warszawa