O mnie

Jestem mediatorem, coachem, terapeutą i mentorem

mediator warszawa

 

Prowadzę coachingi życia, kariery i rodzicielskie. Pomagam w odkryciu przeszkód w rozwoju i wspieram pracę z  kompetencjami miękkimi, emocjami, wartościami i biznesem. 

Wspieram w systemowych procesach zmian i reorganizacji firmy, rozwijam kadrę w obszarze zarządzania przez cele, komunikację, dzieci miękkich itd.

Prowadzę business i executive coaching, opracowuję, przygotowuję i wdrażam programy tworzenia kultur organizacyjnych poniżej na coachingu i mentoringu. 

Prowadzę szkolenia szkolenia otwarte i zamknięte obsługiwane na zlecenie klientów z potrzebami charakterystycznymi dla danej firmy i projektu do branży Klienta. Specjalizuję się w rozwijaniu młodych kadr i coachingu pracowników

 

Mediacje Warszawa
mediacje warszawa

W ramach projektów unijnych i współpracy z INTER International Education & Trainings, prowadzę szkolenia dla młodzieży licealnej rozwijające kompetencje miękkie, asertywność, komunikację interpersonalną, pracę ze stresem, autoprezentację itd.

Jako Mediator Stały jestem wpisany na listę mediatorów w Sądzie Okręgowym w Warszawie, Warszawa - Praga, w Sieradzu, Kaliszu, we Wrocławiu i Łodzi.
Pomagam w znalezieniu źródła konfliktu i wspieram w znalezieniu rozwiązań w ramach prawa cywilnego, rodzinnego, prawa pracy i gospodarczego.
Prowadzę autorskie warsztaty dla osób indywidualnych lub firm, w ramach których uczę się zwiększać samoocenę. Pracuję nad wypaleniem zawodowym i zawodowym z klientem, znajduję sposób wejścia na drogę samorealizacji itd.
Wywiady i artykuły są w TVN.pl, veronique.pl, Angora.pl . Ohme.pl, Bussineswoman&life , Newsweek, i wielu, wielu innych źródeł
.Kilkakrotnie brałam udział w programie "Pytanie na śniadanie" i zachęcam do wpisania się z ich treścią.

Wykształcenie / Kwalifikacje

01.

MEDIATOR STAŁY

(prawo cywilne, rodzinne, pracy, gospodarcze) XV Szkoła Mediacji przy Wyższej Szkole Menedżerskiej

02.

TERAPEUTA RODZINNY

Wyższa Szkoła Kształcenia Zawodowego

03.

TRENER BIZNESU

SZKOŁA BIZNESU “ORINOKO”

04.

COACH ACSTH

Profi Biznes Group

05.

TRENER SPRZEDAŻY

Akademia Trenerów Sprzedaży

06.
TERAPIA SKONCENTROWANA NA ROZWIĄZANIACH

Centrum Kształcenia Kadr Medycznych i Psychoterapii

07.

TERAPIA BEHAWIORALNA

Wyższa Szkoła Nauk o Zdrowiu

08.

TRENER UMIEJĘTNOŚCI SPOŁECZNYCH

Wyższa Szkoła Nauk o Zdrowiu

09.

MENTOR
TUTOR

Centrum Dobrego Wychowania

10.
ZARZĄDZANIE PRZEDSIĘBIORSTWEM

Wyższa Szkoła Ekologii i Zarządzania