Znajdź mnie w internecie

Wywiady i artykuły publikowane są w TVN.pl, veronique.pl, Angora.pl . Ohme.pl, Bussineswoman&life , Newsweek, i wielu, wielu innych źródłach. Kilkakrotnie wzięłam udział w programie „Pytanie na śniadanie”.

 

Jestem autorką cyklu „Kubatura związków” w Dobrym Radiu, w którym omawiam relacje międzyludzkie, rozwiązywanie problemów w związkach, rodzicielstwo i aspekty prawne związane z rodziną, rozwodami i podziałami majątków. 

Ponadto publikuję artykuły na fanpage https://www.facebook.com/rozwodiporozwodzie https://www.facebook.com/kubaturazwiazkow/

 

Mediacje Warszawa

O co chodzi w tej książce?

W pierwszej części znajdziesz moją osobistą drogę do uzyskania „rozwodu kościelnego”. To prawdziwa historia, dialogi z przedstawicielami Kościoła i Sądu Metropolitalnego, moje myśli i emocje… 

Znajdziesz tu również komentarze do przebiegu procesu i możliwości zastosowania konkretnych przepisów. 

Druga część książki obejmuje obowiązujące przepisy Kodeksu prawa kanonicznego wraz z komentarzami autorstwa autorytetów kościelnych. Pozwoli Ci to łatwiej przejść przez proces, bez konieczności korzystania z kosztownej pomocy prawnej. 

Obecnie ponad 70% złożonych skarg powodowych uzyskuje pozytywne wyroki, więc mimo, że proces nie trwa krótko, to warto spróbować uregulować swoje relacje z byłym małżonkiem i kościołem.  W książce znajdziesz też kody QR prowadzące bezpośrednio do cytowanych przepisów – to znacznie uprości przygotowanie skargi powodowej.

Jeśli myślisz o tym, „jak rozłączyć, co Bóg złączył”, to ta książka jest dla Ciebie!